Азербайджан

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Азербайджан – це неймовірна та неповторна країна. “Країна вогню” славиться унікальною природою і культурою, традиціями та архітектурою.

Відпочиваючи на кращих курортах Каспійського моря, Ви зможете насолодитись дайвінгом, їздою на водних лижах, мотоциклах та катерах. Всі ті, хто бажає покращити своє здоров’я обирають Азербайджан. Завдяки мікроклімату, Ленкорань і Талиш вважаються одними з найкращих бальнеологічних курортів.

Відвідавши цю дивовижну країну Ви отримаєте не тільки незабутні враження, а й губінські килими, азербайджанське вино, високоякісний шовк та багато інших сувенірів.

Баку – одне з найгарніших міст світу. Саму назву столиці трактують як “удар вітру”, “місто вітрів” або ” місто на пагорбі”. Саме тут прозвучала перша опера та відкрив свої лаштунки перший на мусульманському Сході національний театр. Це місто, де зародилась перша азербайджанська газета і бібліотека. На сьогодні в Баку працює понад 30 музеїв, 7 театрів, філармонія, кіностудія та інші дивовижні та самобутні національні пам’ятки.

Клімат. Клімат Азербайджану перехідний від помірного до субтропічного. Через сильний вплив висотної поясності, територія країни достатньо неоднорідна за погодними умовами (всього тут налічується 9 природно-кліматичних зон). Середня температура липня коливається від +5 C в високогірних районах до +27 C в низинних, січня, відповідно, від -10 С і +3 C.

Готелі

Diplomat Hotel

Crown Hotel Baku

Цікаві місця

Ринкова Площа

Палац Ширваншахів

Мечеть Туба-Шахі

Дівоча вежа