Болгарія

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Болгарія – надзвичайно гарна і загадкова країна. Розташована вона на півдні Європи, в північно-східній частині Балканського півострова. Межує одразу з п’ятьма державами – з Румунією, Туреччиною, Грецією, Сербією і Македонією. Східна частина країни омивається водами Чорного моря. Третину країни займають мальовничі гори, а інша частина зайнята рівнинами і пагорбами. Основна річка в Болгарії – Дунай. Болгарія багата на термальні і артезіанські джерела, що робить її ще більш привабливою для туристів.

Одним з найдавніших і найцікавіших міст Болгарії є Поморіє. Йому понад три тисячі років. Місто займає територію скелястого півострова. Фракійці, які жили тут в I в. н. е., називали його «священний» завдяки лікувальним грязям солоних озер, розташованих поруч. Яскраве сонце, тепле чисте море, мальовнича природа, свіжі фрукти і овочі, вирощені на родючих ґрунтах, багатство історичними пам’ятками – все це зробить Ваш відпочинок ідеальним. Болгарія набирає популярність серед відпочиваючих все більше і більше. А місто-курорт Поморіє, завдяки наявності цілющих джерел, поступово, починаючи з 1902 року, перетворився в бальнеологічний курорт. Тут можна не тільки відпочити, а й провести профілактику і лікування багатьох захворювань.

Клімат. У Болгарії помірно-континентальний клімат, в південних районах переходить до середземноморського. В цілому він прохолодніший, ніж в інших місцях Європи на тій же географічній широті. Середня температура в січні в Софії: 4-2°С, в липні: 16-27°С. У Варні середня температура січня: 1-6°С, липня: 19-30°С.

Готелі

Penelopa Palace Apartments

Marina Holiday Club

Цікаві місця

Рильський монастир

Несебр

Музей солі