Несебр

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Несебр – один з найвідоміших і популярних курортів Болгарії. Тут є не тільки відмінні пляжі, але і безліч визначних пам’яток і красивих пейзажів. Гуляючи по Несебру, буквально за кілька хвилин можна зробити десятки гарних фото.

Природа тут дійсно нереально красива, не залежно від погоди: і в шторм, і в сонячний погожий день. Пам’ятки міста-курорту на острові починаються ще з моста, яким він зв’язується із сушею. Тут розташовується старий млин, спроектоване гарне підсвічування і стоять лавки для втомлених туристів. Праворуч від моста можна побачити пам’ятник Святому Миколаю – покровителю рибалок. В Несебрі на цьому пам’ятнику практично в будь-який час можна побачити бакланів. Більше ніде в місті вони не зустрічаються.

Більшість ресторанчиків в Старому Несебрі типово середземноморські – затишні столики з видом на синє море, спеціалізація на рибних стравах, деякі з яких можуть Вам здатися екзотикою. Тут можна спробувати, наприклад, акуляче м’ясо, жаб’ячі лапки, запечені мідії або мідії в клярі, хвіст омара, цяцю і багато-багато іншого.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.