Чехія

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Чехія – це країна контрастів. У ній присутній слов’янська самобутність і легка сучасність. Навіть найвимогливішому туристу буде на що подивитися. Сюди можна відправитися з родиною, щоб відпочити на природі або ж активно провести час на гірськолижному курорті, можна оглянути всі визначні пам’ятки, побувати в середньовічних замках і зануритися в життя модної європейської столиці. Також можна покращити здоров’я на одному з лікувальних курортів. Чехія вдало вписалася в стару капіталістичну Європу. Але в порівнянні з Європою тут все дешевше, а туристів зустрічають з особливою слов’янською привітністю. З одного боку відчуваєш себе, як в гостях, і в той же час зовсім як вдома.

Серце Чехії – місто Прага. Вона по праву входить до числа найкрасивіших міст світу. Тут прекрасно поєднуються строга готика і вишуканий бароко, класицизм і ренесанс. Інші переваги Чехії – її чудові курорти. Чисте гірське повітря, цілющий клімат, прекрасні клініки, прекрасний сервіс, розваги – все, що необхідно для оздоровлення та повноцінного відпочинку тут є.

Карлові Вари – найвідвідуваніший курорт Чехії, відомий далеко за межами своєї країни. Цю репутацію Карлові Вари здобули завдяки своїй чудовій архітектурі, чарівної природи і, звичайно, цілющих джерел. Однією з найвідоміших визначних пам’яток Карлових Вар є старовинний замок, побудований в 1608 році на місці мисливського будиночка Карла IV. Біля підніжжя пагорба, на якому стоїть замок, можна побачити «Будинок Трьох Маврів», в якому любив бувати Гете. Центр міста складається з прекрасних особняків, доглянутих парків, затишних кафе, елегантних пансіонатів, гостинних готелів, магазинчиків і колонад з лікувальними джерелами, найвідомішим з яких є «Вржидло» – природний гейзер, що викидає з глибини 2,5 кілометра близько 2000 літрів цілющої мінеральної води щохвилини. Культурне життя Карлових Вар теж багате подіями: тут проходять фестивалі і конгреси, а також різного роду заходи міжнародного значення, в ході яких можна зустріти чимало знаменитостей. Одним з найбільш цікавих подій є Карловарський міжнародний кінофестиваль, який щороку на початку липня приваблює шанувальників кінематографа з усього світу. Для любителів активного відпочинку в Карлових Варах розташоване поле для гольфу, тенісні корти, басейни, пляжі, більярдні зали, кегельбани, клуби верхової їзди, стрільбище, скейтбординг, карате, сквош. І все ж головний скарб Карлових Вар – гарячі мінеральні джерела, води яких не мають аналогів за своїми характеристиками і є основою курортного лікування. Приїхавши сюди, Ви отримаєте заряд енергії та бадьорості на довго!

Клімат. Помірний, перехідний від морського до континентального, з яскраво вираженою сезонністю. Літо помірно жарке, середньодобова температура найтеплішого місяця (липня) – від + 19 ° C до + 21 ° C. Зима м’яка і волога, середньодобова температура найхолоднішого місяця (січня) від -2 ° C до + 4 ° C. Весна і осінь досить теплі. Травень, червень і вересень є кращими місяцями для відпочинку в країні.

Готелі

SPA Hotel “Ostende”

Slunecni Lazne

Albertov

Цікаві місця

Танцюючий дім

Махов озеро, Махов край

Кутна Гора

Замок Конопіште