Чорногорія

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Маленька казкова країна Чорногорія – це справжня перлина, створена морем в глибині Чорних гір. Її краса, сяюча блакитним морем, червоними черепичними дахами, сліпучо-смарагдовою зеленню лісів і білими стінами старих церков, – на найвишуканіших плакатах з середземноморським пейзажем. На узбережжі росте велика кількість середземноморської рослинності – агави, алое, пальми, магнолії, евкаліпти, олеандри, мімози та кактуси. У лісах на півночі водяться ведмеді, вовки та лисиці. Мальовнича Чорногорія є однією з найбільш екологічно чистих країн Європи. Але не менша коштовність країни Чорної Гори – її люди – привітні, відкриті, життєрадісні та близькі нам за духом. У чорногорців є 10 традиційних заповідей. Побачити їх, звичайно, можна лише на сувенірах і листівках, але, як кажуть, «в кожному жарті, є частка жарту».

10 заповідей справжнього Чорногорця:

1 . Людина народжується втомленою і живе, щоб відпочити.

2. Люби ліжко своє, як себе самого.

3. Відпочивай вдень, щоб вночі спокійно спати.

4. Не працюй – робота вбиває.

5. Якщо побачиш, що хтось відпочиває – допоможи йому.

6. Працюй, як можна менше, а що можеш – переклади на іншого.

7. Від відпочинку ще ніхто не помер.

8. Усі хвороби від роботи, не помри молодим.

9. Якщо захочеш попрацювати, присядь, відпочинь, і це бажання мине.

10. Якщо бачиш, що хтось банкетує – приєднуйся, якщо бачиш, що хтось працює – іди і не заважай.

Чорногорія – це чудова країна для відпочинку. Завдяки близькому розташуванню моря і гір, у Вас є можливість поєднувати пляжний відпочинок з активним дозвіллям в горах, куди можна відправитися пішки, на велосипедах або джипах, зайнятися спелеологією, рафтингом, та побачити національні парки. Тут Ви зможете не лише чудово провести свій час, а й смачно повечеряти. Чорногорська кухня багато в чому схожа на сербську широким використанням овочів, м’яса і спецій. У Чорногорії дуже поширені рибні страви і страви з морепродуктів. Кожен день, проведений в Чорногорії стане новою сторінкою в Вашому житті!

Клімат. Чорногорія – південна країна. Сонце тут досить спекотне, але завдяки впливу гір і моря спека зовсім не відчувається. Влітку погода в країні дуже сприяє туризму – дощі бувають рідко, море дуже тепле, все цвіте і радує око. Літній туристичний сезон починається в травні і закінчується в другій половині вересня.

Готелі

Sun Village

Hotel Residence Milocer & Blue Horizon Apartments

Montenegro Apartments

Цікаві місця

Скадарське озеро

Святий Стефан і Петровац

Негуши

Монастир Острог

Місто Котор та Которська затока

Будва