Грузія

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Розповідати про величність Грузії можна нескінченно, та й дізнатися цю країну за одну поїздку не вийде, хіба що познайомитися. Але знайомство залишить в серці слід неймовірної краси, який буде раз за разом вабити Вас повернутися. Залишається лише розпланувати з десяток поїздок, щоразу відкриваючи нові грані цього старовинного і душевного краю. Великих міст тут небагато: «тепле джерело» – Тбілісі з його соборами, театрами, сірчаними лазнями, затишними вуличками і шашличними, древній Кутаїсі – столиця Колхидського царства, Батумі – південний коктейль із старовинних будівель і сучасного морського курорту, а також більш скромні, але все ж цікаві Горі, Зугдіді, Поті та Руставі. А вже всі селища і села, що несуть в собі частинку історії і оточені приголомшливими пейзажами, не перелічити, але побувати хочеться скрізь.

Грузія – це країна багатої історії і культури, природні кордони якої з північної сторони проходять по Великому кавказького хребту а з заходу по Чорному морю. Ця країна наповнена таємницями, легендами, загадками, і має дуже багату давню історію і велику культурну спадщину. Грузинська кухня – це той рідкісний випадок, коли почати треба не з страв, а з вина і неодмінних тостів. Трапези, де кількість тостів не дотягує до 20, всерйоз не приймаються і характеризуються як «маленько посиділи». Взагалі кажучи, неймовірна гостинність і привітність місцевих, атмосфера поваги і любові, що панує за столом – уже половина смаку страв. Інша половина – найсвіжіші продукти і душевні порції – до такої міри, що на грузинському застіллі неминуче настає момент, коли «впихнути» в себе навіть крихту ну ніяк не можна.

Республіка Грузія славиться відмінними курортами, яких понад триста. Також в державі представлені найдавніші пам’ятки: історичні, культурні, природні, археологічні, яких неймовірна кількість.

Клімат. В цілому, найкращий час для подорожі в Грузію – травень-червень і вересень, коли на всій території країни тепло і сонячно, але не дуже жарко. У липні-серпні можна сміливо їхати на чорноморське узбережжя, де спека пом’якшується бризом. У Грузії панує субтропічний клімат на заході і перехідний, від субтропічного до помірного, на сході. На узбережжі країни вологе і в міру спекотне літо: середня температура липня – +24 … + 27 ° C, і м’яка зима – +4 … + 8 ° C. Чим далі від Чорного моря, тим різкішим стає клімат: до +38С.

Готелі

Sea Tower

Orbi Plaza

Цікаві місця

Імереті, Кутаїсі

Зелений мис

Гірська Аджарія

Боржомі

Батумі