Іспанія

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Іспанія – це країна вічного свята, фестивалів і мальовничих пейзажів, де панують пристрасть і феєрії. Саме тут знаходиться місце запальних і емоційних танців фламенко, динамічних корид з пристрасними і сміливими тореадорами. Іспанія запам’ятовується своєю божественною паельєю, пристрасними ритмами іспанської музики, а головне – харизмою і по-справжньому домашньою гостинністю місцевих жителів. Все це створює атмосферу позитивного настрою на весь відпочинок.

В цій країні справжнє сховище різних архітектурних скарбів. Тут причаїлися і багаті палаци епохи Ренесансу, і мавританські фортеці, і храми в стилі Бароко, і багато інших пам’ятників старовини, які представляють собою величезний інтерес для туристів. Іспанія – це країна, в якій кожна людина знайде для себе щось цікаве! Тут можна побачити велику кількість розважальних парків і цікавих місць, де можна гарно провести час не тільки дорослим, а й дітям. Велика кількість нічних клубів та дискотек зададуть нічний ритм життя молоді.

Коста Дорада вабить туристів золотим узбережжям, яке омивається теплим морем, а відомий на весь світ парк розваг “Порт Авентура” залишить багато вражень та спогадів.

Прозоро-блакитні хвилі, величезні піщані пляжі, затишні бухти, старовинні фортеці з драбинками і мостами для романтичних походів та чудові пейзажі – це все Коста Брава.

Іспанія – це і Атлантична і Середземноморська країна. До неї відносяться Балеарські і Канарські острови. Кожен, хто відвідав цю «країну чудес», був вражений не тільки ритмами її танців і емоціями від боїв биків – але найбільшою мірою дивує бажання і вміння місцевих насолоджуватися життям. Кожна провінція країни унікальна, а для того, щоб дізнатися Іспанію у всьому багатстві, недостатньо буде і року! Повертаючись сюди знову і знову, кожного разу Ви зможете відкривати для себе нову сторінку історії цієї чудової країни і безмежних просторів її природної краси!

Клімат. Іспанія являється однією з найтепліших країн Західної Європи. Сонячна пора починається з квітня і триває до жовтня. Клімат країни середземноморський, а значить сухий і помірно жаркий. Купальний сезон починається на початку червня. У літні місяці температура на півночі країни коливається між + 25 + 30 С, а на південному узбережжі і в центрі влітку температура може підніматися до + 35С.

Готелі

Pineda Park

La Reserva de Marbella

Цікаві місця

Реус

Порт Авентура

Монсеррат

Гранада