Кіпр

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Кіпр є островом краси і країною контрастів. Прохолодні кедрові ліси в гірських масивах – повна зміна атмосфери і ландшафту після золотих, залитих сонцем піщаних пляжів. Спокій і тиша сіл різко контрастують з бурхливим життям сучасних космополітичних міст. Вид розкішних готелів на березі моря змінюється дивовижними по красі природними пейзажами.

Кіпр – третій за величиною острів в Середземному морі – славиться тим, що 340 днів в році тут світить сонце. Теплий клімат, золоті піщані пляжі, живописні гори, покриті сосновими лісами, відокремлені монастирі і, разом з цим, жваве нічне життя з різноманітністю барів, ресторанів і дискотек роблять Кіпр одним з улюблених курортів серед туристів зі всього світу.

Кіпр – острів з багатою історією і культурою, що багато в чому визначалося його положенням – на перехресті трьох континентів, на стику цивілізацій. Весь острів – це величезний музей просто неба, де дбайливо зберігається культурна і історична спадщина минулого. Історія оживає тут в реліквіях і пам’ятниках різних епох – від доісторичних часів кам’яного століття до наших днів. Первісні поселення періоду неоліту і сувора , класична краса грецьких храмів, язичницькі театри римлян і перші християнські монастирі, візантійські церкви, прикрашені іконами і фресками, готичні собори, що нагадують про славу хрестоносців, і венеціанські стіни, що оточують їх – все це, а також високорозвинута інфраструктура туризму і дивовижна атмосфера привітності і гостинності вабить сюди безліч гостей з різних країн.

Клімат. У Середземномор’ї Кіпр вважають символом ідеальної погоди, адже тут практично весь рік ідеальні кліматичні умови. Дуже рідко можна застати різкі перепади температур, а це може означати тільки одне – Ви зможете чудово відпочити на Кіпрі абсолютно в будь-який час року. Це морське купання, або ж відвідування пам’яток та фестивалів круглий рік. На Кіпрі спекотне літо і помірна зима. Влітку середня температура коливається від +25 до +35 градусів, а ось взимку – від +17 до +19С.

Готелі

Sun Hall Beach Hotel Apartments

Mandria Gardens

Atrium Zenon Hotel Apartments

Aphrodite Sands Resort

Цікаві місця

Фортеця Кіренії

Старий та Новий Пафос

Портова фортеця Пафосу

Аматус