Китай

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Китай – це одна з найдавніших та найлегендарніших держав світу. Китай вражає своєю красою всіх туристів, та має чимало індивідуальних особливостей і секретів. Якщо Ви в пошуку ідеального відпочинку і мрієте розслабитись під ласкавим сонечком в теплих водах Південно-Китайського моря, то Вам слід побувати на чудовому острові Китаю – Хайнань.

Хайнань.

Острів Хайнань – це найпівденніша точка Китаю і другий по величині острів країни, який в силу його розташування прийнято вважати «Східними Гаваями».

Прибувши на острів Хайнань, Ви одразу занурюєтесь в атмосферу тропічного раю. Незліченна кількість оздоровчих центрів і спа, пляжі та традиційні масажі в повній мірі позбавлять Вас від метушні щоденного життя, наповнюючи умиротворенням і цілющою енергією, що зробить ваш відпочинок повноцінним. Любителі активного відпочинку на острові Хайнань зможуть знайти безліч водних розваг.

У кришталево-чистому морі Ви можете насолодитися дайвінгом, плаваючи в супроводі досвідченого інструктора серед яскравих коралі, із захопленням розглядаючи місцевий підводний світ. На острові можна насолодитися прогулянкою яхтою або покататися на водному скутері. А заходом сонця можна помилуватися в романтичний ресторан на узбережжі моря,  балуючи себе стравами зі свіжих морських дарів, приготованих за традиційною технологією. Вісім тисяч років тому на острові Хайнань закінчилася вулканічна діяльність, про що тепер свідчать згаслі вулкани та термальні джерела.

Приїжджаючи на острів Хайнань, Ви побачите мальовничі пейзажі та культурно-історичні пам’ятки, ідеально чисте море, багату тропічну флору і фауну, теплі джерела, а також познайомитесь з побутом місцевих жителів. Раніше острів Хайнань входив до складу провінції Гуандун, а з 1988 року став окремою провінцією Хайнань. Відпочиваючи на острові Хайнань, Ви забудете про буденність життя та отримаєте справжню насолоду.

Клімат. Острів Хайнань має тропічний помірний клімат. Середньорічна температура +24˚C.

Готелі

Serenity Coast Resort Sanya

Sanya Marriott Dadonghai Bay

Цікаві місця

Сафарі парк

Острів мавп і термальні джерела Нантянь

ДАОСЬКИЙ ЦЕНТР ДУНЬ ТЯНЬ («НЕБЕСНІ ГРОТИ»)

БУДДИСТСЬКИЙ ЦЕНТР “НАНЬШАНЬ”