Китай

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Китай – це одна з найдавніших та найлегендарніших держав світу. Китай вражає своєю красою всіх туристів, та має чимало індивідуальних особливостей і секретів. Якщо Ви в пошуку ідеального відпочинку і мрієте розслабитись під ласкавим сонечком в теплих водах Південно-Китайського моря, то Вам слід побачити чудовий острів Китаю – Хайнань. Це найпівденніша точка Китаю і другий по величині острів країни, який в силу його розташування прийнято вважати «Східними Гаваями».

Прибувши на острів, Ви одразу занурюєтесь у атмосферу тропічного раю. Вражаюча кількість оздоровчих центрів і спа, пляжі і традиційні масажі в повній мірі позбавлять Вас від метушні щоденного життя, наповнюючи умиротворенням і цілющою енергією. Любителі активного відпочинку тут зможуть знайти безліч водних розваг.

У кришталево-чистому морі Ви можете насолодитися дайвінгом, плаваючи в супроводі досвідченого інструктора серед яскравих коралів і стикаючись з підводним світом. Можна покататися на яхті або водному скутері. А на заході можна відправитись в романтичний ресторан на узбережжі моря і побалувати себе стравами зі свіжих морських дарів, приготованих за традиційною технологією. Вісім тисяч років тому на Хайнані закінчилася вулканічна діяльність, про що тепер свідчать згаслі вулкани і термальні джерела.

Приїжджаючи на острів, Ви побачите мальовничі пейзажі і культурно-історичні пам’ятки, ідеально чисте море, багату тропічну флору і фауну, теплі джерела, а також знайомство з побутом місцевих жителів – народностей чи і мяо. Раніше острів входив до складу провінції Гуандун, а з 1988 року став окремою провінцією Хайнань. Відпочиваючи на о.Хайнань, Ви забудете про буденність життя та отримаєте справжню насолоду.

Клімат. о.Хайнань має тропічний помірний клімат. Середньорічна температура +24˚C.

Готелі

Serenity Coast Resort Sanya

Sanya Marriott Dadonghai Bay

Цікаві місця

Сафарі парк

Острів мавп і термальні джерела Нантянь

Даоський центр Дунь Тянь («НЕБЕСНІ ГРОТИ»)

Буддиський центр “Наньшань”