БУДДИСТСЬКИЙ ЦЕНТР “НАНЬШАНЬ”

slide
slide
slide
slide
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Наньшань перекладається як «Південна Гора», яка знаходиться на мальовничому узбережжі Південно-Китайського моря. Тут розкинувся величезний ландшафтний парк, найбільший центр буддизму в Азії «Наньшаньсі»: величезні храми, альтанки, скульптури, тематичні споруди та нескінченні зелені сади нікого не залишать байдужими.

Перед входом Наньшань, Ви побачити безліч магазинчиків, де продають практично все, різні сувеніри, одяг чи аксесуари. Чисті вулички, чарівна природа навколо – не можуть не тішити око.

У цьому парку знаходяться дві найбільші святині буддистського світу: в окремому павільйоні дбайливо зберігається золота, майже чотири метрова скульптура богині милосердя – Гуаньінь. Її 8 рук тримають предмети, які символізують здоров’я, мудрість, доброту і милосердя, духовний розвиток, силу волі, самадхі (гармонія) і нірвану. Виконана з 140 кг чистого золота, срібла, дорогоцінних каменів, серед яких: алмази, сапфіри, перлини тощо. Окрім дорогоцінностей  в її голову вкладена частина праху засновника буддизму Будди Шак’ямуні, саме тому цю скульптуру вважають священною.

Друга святиня – це вже 108-метрова скульптура богині Гуаньінь, що возвеличується над храмом. Цікава пам’ятка тим, що у неї три обличчя, з яких одне повернуте в сторону острова Хайнань, а інші два – в сторону Південно-Китайського моря, що є символом захисту та заступництва.

Скульптуру Гуаньінь можна побачити ще з літака, приземлюючись в аеропорт Санья. Такий краєвид з ілюмінатора без винятково вражає усіх туристів, що прибули на острів і викликає неодмінне бажання відвідати буддистський центр «Наньшань».

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.