ДАОСЬКИЙ ЦЕНТР ДУНЬ ТЯНЬ («НЕБЕСНІ ГРОТИ»)

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Древній даоський парк, що знаходиться на схилі гори мальовничого узбережжя Південно-Китайського моря з історією понад 800 років, є священним для всіх послідовників даосизму – однієї з найдавніших і найбільш шанованих релігій Китаю. Згідно з легендою тут мешкає південний дракон – один з чотирьох правителів світу.

Місцеві жителі приходять сюди поклонятися богам, а туристи тут знайомляться із містичною культурою Китаю та насолоджуються єднанням з природою. Даоські храми в поєднанні з морськими пейзажами, величезними вулканами та гротами – це неймовірне явище, красою якого захоплюються відвідувачі парку.

Для того, щоб краще зорієнтуватись на території парку «Небесні гроти» та познайомитись з усіма пам’ятками архітектури, кожному відвідувачу на вході дають карту, на якій усе позначено та підписано. Крім того, усюди встановлені таблички на різних мовах.

По всій території даоського парку зав’язані червоні стрічки для виконання найпотаємніших бажань. Тут можна побачити «драконову» пальму, вік якої понад 6 тисяч років. Також Ви можете прогулятись парковими доріжками та відпочити в затишній китайській альтанці, споглядаючи безмежне синє Південно-Китайське море. А спокійна східна музика, що лунає з кожного куточка надає цьому місцю загадковості та допомагає туристам з головою поринути в атмосферу китайської культури.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.