Острів мавп і термальні джерела Нантянь

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Острів мавп – це унікальне та фантастичне місце. Це суцільні фантазії – пагорби, вкриті тропічною зеленню, за якими розгулюють мавпи, величезні метелики, що шарудять крилами, і кокоси, що висять на пальмах. Вагончик фунікулера плавно летить найдовшою, в Китаї, канатною дорогою на острів мавп, де їх не менше двох тисяч, а внизу, прямо на воді, розташувалися плавучі рибальські будиночки з прикріпленими до них креветковими фермами. Також на острів мавп можна добратися на катері або на човні.

Головною ідеєю острова – є залишити природні умови життя для тварин. Єдине, де була задіяна рука людини – це стежки, якими зараз рухаються туристи, спостерігаючи за активним життям мавп, а також басейни, де жителі острова можуть вільно плавати та купатися.

Загалом, спостерігати за мавпами – це ще те захопливе видовище. Відвідувачі острова отримають масу емоцій, потрапивши на циркову чи театральну виставу мавп, яка проходить під відкритим небом. На острові мавп, тварини відчувають себе вільно, тому не дивуйтесь, коли вони будуть клянчити у вас смаколики 😉

Також слід побувати на термальних джерелах Наньтянь – це дивовижне місце острова Хайнань. Серед густих тропічних рослин перебувають 36 басейнів з лікувальною водою термальних джерел, купання в яких зніме з Вас стрес, і надасть Вашій шкірі ніжність оксамиту.

Тут навіть є басейни з маленькими рибками, які роблять хороший «пілінг» для вашої шкіри.

На території термальних джерел Наньтянь, для дітей діє невеличкий аквапарк,  де малеча весело проведе час, спускаючись з гірок просто неба.

Найкраще сюди приїжджати в похмуру погоду, оскільки не легко буде розслабитись та отримувати задоволення в гарячих джерелах, коли температура повітря 35 °C. Тому, як тільки випав дощ на острові Хайнань – мерщій відправляйтесь релаксувати на термальниі джерела Наньтянь!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.