Сафарі парк

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

В Китаї на острові Хайнань недалеко від міста Хайкоу, розташований дивовижний сафарі парк Дуншань, який за своїми розмірами є одним із найбільших зоопарків на острові. Парку 15 років, але він вже відомий на весь світ. Відмінність зоопарку Дуншань полягає в тому що всі звірі живуть вільно, і туристи можуть поспостерігати як живуть тварини в їх природних умовах.

Оскільки Дуншань – це не тільки величезний зоопарк, а й сафарі парк, його величезною територією прийнято пересуватись на спеціальних автомобілях чи електромобілях. Тому перша частина екскурсії зоопарком буде проходити з допомогою транспорту, з метою безпеки, адже всі звірі в зоопарку живуть на волі, а перша зона це є зона проживання хижаків.

В другій частині екскурсії можна прогулятись по парку та поспостерігати за життям надзвичайних істот, однією з яких є лігр. Лігр – це гібрид двох хижаків, лева та тигра. Вельми рідко з’являється таке потомство, адже воно за розмірами значно більше від своїх батьків. Цікавим є те, що на усій планеті всього 25 лігрів! Приголомшливо, чи не так?

Також, охочі можуть спостерігати за годуванням хижих тварин, але це видовище не для людей зі слабкими нервами, адже хижаків годують живими тваринами.

Якщо Вам і самим закортить перекусити, то це можна зробити у ресторанчику, що розміщений на території зоопарку Дуншань.

Сафарі парк Дуншань  на острові Хайнань – хороший варіант для сімейного відпочинку, не тільки діти, але й дорослі гарантовано отримають позитивні враження та емоції!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.