ОАЕ

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Об’єднані Арабські Емірати займають територію в північно-східній частині Аравійського півострова, яка омивається Перською затокою. Відмінною особливістю країни є розкіш, яка сприймається буквально у всьому. Емірати – двоякий світ, де пустелі переплітаються з квітучими оазисами, авангардні хмарочоси з розкішними середньовічними палацами, сучасні торгові центри з колоритними східними базарами. Це країна шикарних пляжів, жаркого сонця, відмінного сервісу, нових технологій, чистої прозорої води, шикарних бутиків і торгових центрів. Ви відчуєте бурю емоцій від розваг, які запропонують величезні тематичні парки і аквапарки. ОАЕ вражають своєю кількістю незвичайних архітектурних будівель, деякі з них зафіксовані в книзі рекордів Гіннесса. Важливою перевагою відпочинку в еміратах є яскраве сонце 360 днів на рік і надзвичайно чисте море.

Дубай – це найбільше місто Об’єднаних Арабських Еміратів, столиця однойменного князівства, яке є другим за величиною в країні. Місто розташоване на березі південної частини Перської затоки. Дубай – найшикарніше і ультрасучасне місто Близького Сходу , яке сміливо можна назвати туристичним діамантом. 50 років тому в Дубаї не було висотних будівель , численних магазинів, кафе , ресторанів та обладнаних пляжів. Замість цієї розкоші на узбережжі затоки було невелике портове містечко, жителі якого в основному займалися тільки видобутком перлів. За останні 30 років Дубай надзвичайно розбудували, архітектурні нововведення змінили його вигляд від старовинного східного міста до сучасного мегаполісу. Блискучі хмарочоси на Шейх Заєд Роуд – найпрестижнішої вулиці Дубая, створюють відчуття цілком європейського міста. Окрасою і гордістю вулиці стали вежі – близнюки сріблясто-сірого кольору Емірейтс Тауерс (Emirates Towers). Одна з башт є найвищою спорудою на Близькому Сході і в Європі, її висота 350 метрів. Поруч розташований Світовий Торговий Центр Дубая (World Trade Centre), тут проводяться виставки, конференції, форуми і семінари. Дубай привертає увагу багатьох туристів зі всього світу. Велика кількість готелів, ресторанів різноманітних кухонь світу, кафе, як в районах на березі затоки з боку Бар Дубая і Джумейри (Jumeirah), так і в Дейр, зваблять навіть найвибагливішого мандрівника своєю розкішшю і гостинністю. Золотисті пляжі, пальми, білосніжний пісок, пекуче сонце і морські бризи перетворили місто на туристичний рай.

Шарджа є третім за величиною еміратом і займає територію між кордонами Дубая, Аджмана і Ель-Фуджейра. Це єдиний емірат, розташований відразу на двох узбережжях: Перської і Оманської затоки. Місто Шарджа – це бізнес-центр всього емірату. Тут знаходяться офіси, нафтові компанії, банки і розкішні курорти. Ні в одному еміраті ОАЕ немає стільки музеїв і пам’ятників архітектури, як в Шарджі. Тут сучасні хмарочоси поєднуються зі східним колоритом вулиць і площ. На берегах лагуни Халід розкинувся найстаріший район емірату – Мереджа, що є музейною скарбницею ОАЕ. Старовинні будівлі стоять в первозданному вигляді з кораловими вставками в стінах. Шарджа – повна протилежність Дубаю. Тут немає помпезності, розкоші, величезної кількості торгових центрів і яскравого нічного життя. Проте, Шарджа підійде тим, хто приїхав ознайомитися з історією Аравії, поплавати в найчистішому морі і провести час з сім’єю. Пляжі в Шарджі можна вибрати на будь-який смак. Для любителів активного відпочинку є крикет, теніс і безліч водних видів спорту. Гарний настрій і незабутні враження гарантовані як дорослим, так і дітям.

Клімат. Клімат в ОАЕ тропічний пустельний – дуже жаркий і сухий. Взимку середня температура вночі + 15, вдень + 21С. Влітку середня температура вночі + 30, а вдень + 35С. Самим жарким і посушливим місяцем в році є липень, а найхолоднішим – січень. Найбільш дощовим – лютий. Туристичним сезоном вважають жовтень-травень.

Готелі

Pearl Marina Dubai Apartments

Цікаві місця

Фонтан Шарджі

Набережна Аль-Бухейра

Мечеть Аль Нур

Акваріум Шарджі