Фонтан Шарджі

slide
slide
slide
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У Шарджі Ви зможете помилуватися на унікальний фонтан, який за своєю висотою поступається лише фонтанам Женеви і Джедди. Його струмені води піднімаються на висоту аж в 100 м, а ширина басейну становить 200 м. Цими грандіозними розмахами фонтан символічно демонструє невичерпні запаси нафти в Еміратах.

У нічний час фонтан підсвічується різними кольорами, що робить його ще більш барвистим і вражаючим видовищем, а вдало підібраний музичний супровід для цього витонченого танцю води лише доповнює відчуття справжньої казки. Ви можете вибрати одне з кафе чи ресторанів, які знаходяться поблизу фонтану, і поєднати спостереження за цим захоплюючим дух видовищем з досить приємним відпочинком. Якщо Ви будете гуляти тут з дітьми, то Вас приємно здивує наявність розважального дитячого майданчика поблизу фонтану.

Крім того, не так далеко звідси розташовується ще одна яскрава пам’ятка Шарджі – «Око Емірату» – грандіозне оглядове колесо, з якого Ви зможете помилуватись неймовірно мальовничим видом на фонтан і околиці.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.