Паттайя

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

У країні контрастів, де переплітаються схід і захід, старовина і сучасність, шанування релігії і галасливе нічне життя, найсучасніші туристичні центри і недоторкані цивілізацією племена – все це можна побачити в Паттайі. Майже у всіх гостей, які відвідали Паттайю повністю змінюються погляди на життя, оскільки цей регіон змушує переосмислити своє життя і життєві цілі. Це курортне місто надзвичайно розвинене для активного відпочинку. Можна з задоволенням пограти у гольф, взяти перші уроки дайвінгу або серфінгу, і назавжди закохатись в ці види спорту.

Паттайя – це рай для шопоголиків. Тут велика кількість торгових центрів з величезним вибором одягу, косметики та якісної техніки. Одна з найпопулярніших кухонь світу, “швидко, гостро і тільки з найсвіжіших продуктів” – все це про тайську кухню. Центральна вулиця і серце Паттайі – Walking Street, де можна розважатись вдень і вночі. Спа-центри, масажні салони і косметичні процедури дозволять Вам в повній мірі відчути задоволення та насолоду.

Паттайя – це незвичний, унікальний і непередбачуваний регіон Таїланду, який ще нікого не залишив байдужим!

Клімат. В Паттайі, на відміну від інших регіонів Таїланду не має сезону дощів. Тут найкращий тропічний клімат Азії. Пляжний відпочинок тут цілий рік. Температура повітря в грудні-лютому +20, +27С, а в червні – серпні +35С.

Готелі

View Talay Holiday Resort

Plumeria

Interlux Club Royal

Цікаві місця

Шоу Тіффані

Тропічний сад Нонг Нуч

Міні-Сіам парк

Крокодиляча ферма

Зміїна ферма

Бангкок