о. Самуї

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

о.Самуї являється третім по величині островом в Таїланді, і найбільшим островом в південно-західній частині Сіамського заливу, відомий своїми живописними пляжами і бухтами, велика кількість яких майже безлюдна. Тут кожен знайде для себе щось особливе і цікаве. Якщо Ви полюбляєте дискотеки, клуби і активне нічне життя, Ви можете відвідати Чавенг або Ламаї, в цих місцях життя бурлить до ранку.

Якщо Вам більш до душі спокійний відпочинок, то слід побувати в районах Менам або Бопхут. В цих місцях менше готелів, пляжі майже безлюдні, але в той час Ви будете відчувати близькість цивілізації.

Клімат. В більшій частині Таїланду налічують три погодних сезони: жаркий, сухий і сезон дощів. Сезон мусонних дощів: червень – жовтень, правда з великою кількістю сонячних днів, середня температура яких від +26С до + 32С. “Сезон дощів” хоч і має таку назву, але не такий страшний, як представляють його туристи. На о.Самуї найсильніші дощі припадають на листопад-грудень, а найжаркіший курортний сезон – серпень.

Готелі

Цікаві місця

Шоу слонів

Національний морський парк

Коралові острови

SPA