Шоу слонів

slide
slide
slide
slide
slide
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У Таїланді, як і в будь-якій буддиській країні, слона шанують як символ звільнення людей від земного буття. Адже саме білий слон сповістив колись про народження Будди. Навіть на прапорі Сіаму (так раніше називався Таїланд) до 1917 року був зображений слон. На о.Самуї Ви можете побачити безліч цікавих шоу, в яких головними персонажами є тварини.

Найдивовижніше з них – шоу слонів. Помахуючи вухами, слони йдуть по колу, привітно простягаючи глядачам хоботи. А потім починається вистава, яка переконливо підтверджує версію, що слони за інтелектом випереджають навіть людиноподібних мавп. Слони ходять на задніх ногах і роблять стійку на передніх, тримають на голові дресирувальників, примудряючись при цьому пританцьовувати.

Вони катаються на велосипедах, беруть участь в боях, тягають колоди, грають в баскетбол і в гольф, і навіть малюють картини, тримаючи кисть в хоботі. По закінченню вистави можна зробити невелику прогулянку на слонах. Побачивши шоу слонів можна вважати, що Ви не дарма відпочивали в Таїланді.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.