Тенеріфе

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

о.Тенеріфе — це найбільший островів  Канарського архіпелагу, який знаходитья в Атлантичному океані біля узбережжя Африки. Належить острів Іспанії. Тут можна знайти розваги на будь-який смак – від спокійного сімейного відпочинку в Пуерто-де-ла-Круз до незабутнього дайвінгу на південно-західній частині о.Тенеріфе, від галасливих курортів Лас-Амерікас і Коста-Адехе до пісків Плайя-де-ла-Арена, яким багато хто приписує цілющі властивості. Вітряні пляжі з високими хвилями переплітаються зі спокійними лагунами.

На архіпелазі дуже багато туристичних центрів. Інфраструктура острова запропонує Вам широкий вибір кафе, ресторанів, та магазинів. о.Тенеріфе являється одним з найдивовижніших природних комплексів Землі, де росте близько 1200 видів рослин, багато з яких не зустрічаються більше ніде на планеті. І навіть цілком звичайні види, на зразок сосни або лавра, тут мало схожі на своїх континентальних “родичів”. Драконове дерево (Dracaena draco), що зустрічається в усьому світі тільки у вигляді скам’янілостей, є в наші дні символом острова, відчуває себе тут цілком комфортно. На відміну від флори, фауна о.Тенеріфе не відрізняється різноманітністю – тут мешкає всього 109 видів тварин, 18 з яких зустрічаються тільки тут. І при цьому повністю відсутні отруйні змії і комахи, що перетворює острів в дивовижний заповідник живої природи.

В який би час Ви не запланували свій відпочинок на о.Тенеріфе, Ви обовязково потрапите на яку-небудь місцеву фієсту – на острові близько 312 свят, які канарці святкують в місцевих костюмах, супроводжуючи все танцями, піснями, вином та частуванням. На о.Тенеріфе Ви зможете не тільки приємно відпочити від повсякденності, але й з користю провести час!

Клімат. о.Тенеріфе – це єдине місце в Європі, де Ви можете купатись і засмагати цілий рік. Клімат Канарських островів визнаний найкращим в світі, тут відчуватимуть себе комфортно туристи будь-якого віку. о.Тенеріфе не дарма називають «островом вічної весни»: взимку температура тут не опускається нижче +20 ° C, а влітку не піднімається вище +25 ° C.

Готелі

Villa Mandi

Marylanza Golf & SPA Resort

Island Village

Hotel Isabel

Fañabe Costa Sur

El Duque

Callao Garden

Altamira/El Beril

Цікаві місця

Шоу Фламенко

Морська прогулянка

“Лоро парк”

Лицарський турнір

“Тейде”

Siam Park