В’єтнам

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

В’єтнам – це куточок загубленої цивілізації, який поєднує в собі багато різних культур, увібравши в себе європейську архітектуру, французькі звички, азіатську кухню і диковинні предмети побуту. Саме таке поєднання східного і західного надає неперевершений в’єтнамський колорит.

Нячанг – це дивовижна пляжна столиця В’єтнаму, і водночас найпопулярніший курорт країни. Щорічно він притягує до своїх берегів тисячі туристів. Хтось цінує Нячанг за унікальні ландшафти: лазурну воду, білосніжний піщаний берег, розсип розкішних смарагдових пагорбів і тропічні острови посеред затоки. Інші – за насичене нічне життя, першокласні СПА і косметологічні процедури, грязьові ванни та неперевершений дайвінг. Нячанг відомий дивовижними пляжами, які вважаються одними з найкращих у всьому В’єтнамі. Бухта Нячанга частково прикрита зеленими островами, завдяки яким тут немає штормів, тому це ідеальне місце для комфортного та безпечного купання. Серед визначних пам’яток Нячанга виділяються знамениті Чамські вежі – архітектурні споруди XIII століття і Лангшон. Родинам з дітьми обов’язково треба відвідати один з найбільших та відомих парків розваг в Південно-Східний Азії – «Vinpearl Land». Парк пропонує відвідувачам розваги на будь-який смак: від захоплюючої канатної дороги до запальних дискотек. Також тут можна зайнятись віндсерфінгом, скелелазінням, покататись на різноманітних атракціонах і навіть переглянути фільм в сучасному, комфортному кінотеатрі. Серед пам’яток природи варто відмітити десятикілометровий струмок Батьданг, який утворює на своєму шляху незабутні живописні водоспади, мальовничі острови Че і Там – які слугуватимуть вам найкращим місцем для пляжного відпочинку, а також незвичайні мінеральні джерела Тхап Ба, які зачарують Вас своєю дивовижною красою.

Клімат. В’єтнам має тропічний клімат, жаркий і вологий. Середньорічна температура повітря: +25 – 27 ° С. Зима характеризується неспокійним океаном і туманами в горах, літо – сухою і теплою погодою. Дуже короткі зливи зазвичай йдуть в другій половині дня.

Готелі

Ocean Vista Mui Ne

Green World Hotel Nha Trang

Цікаві місця

Далат

Гарячі джерела Бінь Чау

Водоспад Янг Бей

Vinpearl Land