Чорнуха на замовлення, або як тролі стають інструментом недобросовісного маркетингу.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Кілька місяців тому ,точніше-десь в кінці липня- на початку серпня, на сторінках інтернет-ресурсів, де публікувалась інформація про компанію Примавера-Люкс почалась досить нетипова для цього періоду (завершення літнього сезону) активність . Майже кожного дня з’являлись від одного до кількох дописів під різними іменами користувачів, але з практично ідентичним змістом допису, де в агресивній формі подавались перекручені , абсурдні та фальшиві відомості про компанію та рекламні акції, що проводяться компанією.

Враховуючи, що практично всі інтернет-ресурси давали можливість дописувати в коментарях без реєстрації користувачів а зміст дописів був настільки абсурдним та безпідставним , що виключав можливість конструктивного діалогу, та навіть на спроби його вести викликав потік дописів ще в більш агресивній та абсурдній формі, виникла думка що це спланована та проведена однією чи кількома особами акція по дискредитації компанії Примавера-Люкс , як форма недобросовісного маркетингу, що покликана викликати негативну реакцію в читачів інтернет-ресурсів, потенційних та діючих клієнтів компанії та учасників рекламних акцій, що проводяться компанією.

Після відправлення запиту власникам інтернет-ресурсів щодо ідентифікації дописувачів було отримане повне підтвердження такої думки, хоч подібні дописувачі і активно намагались довести що вони абсолютно різні, непов’язані між собою особи, але логи  та аутентифікація пристроїв, з яких вони робили дописи на сайтах показала повністю зворотнє- користувачі під різними іменами робили дописи з однієї IP-адреси пристрою- тобто, або з одно пристрою(комп’ютер, планшет чи смартфон), або ж з одного роутера чи іншого мережевого пристрою, до якого були підключені пристрої дописувачів. Нижче скріни деяких дописів-

 

Виходячи з того, що активність носила явно спланований, а скоріше всього, і замовний характер, деякі інтернет ресурси змінили систему авторизації дописувачів, зробивши неможливим анонімні дописи. На жаль, при цьому були видалені і відгуки наших реальних клієнтів, яких була абсолютна більшість. Приносимо вибачення перед клієнтами, та при бажанні, просимо зробити нові записи. Деякі ресурси прийняли рішення просто видалити записи, що йдуть з однієї IP-адреси під різними іменами користувачів та заблокувати ці адреси на сайті.

Враховуючи, що абсолютна більшість відвідувачів та клієнтів компанії не сприйняла до уваги подібного прояву недобросовісної конкуренції , а деякі з відвідувачів офісу компанії навпаки, з їх слів, відвідали презентаційні заходи  компанії ,звернувши увагу на явно сплановану інформаційну атаку на компанію та її рекламно-інформаційні акції, керівництвом компанії було прийняте рішення не звертатись до правоохоронних органів щодо ідентифікації тролів-невдах та подальшого притягнення їх до відповідальності. Проте, в разі визначення спланованості повторних інформаційних атак, такий варіант не відкидається.

Компанія Примавера-Люкс зі свого боку, приносить вибачення перед тими учасниками рекламних акцій, на яких подібні прояви недобросовісної конкуренції справили негативне враження. Найближчим часом на сайті компанії буде додатково опубліковано роз’яснювальну інформацію щодо рекламних акцій та туристичних продуктів компанії, щодо яких проводилась інформаційна маніпуляція на інтернет-ресурсах.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.